Cześć! Witam Cię na mojej stronie.

Nazywam się Kamila Ptasznik i jestem żoną i mamą zarabiającą 100% online.
 Jednak nie zawsze tak było. Wcześniej pracowałam w różnych miejscach na etacie i zderzyłam się tym samym z szarą rzeczywistością, w której do pracy jedziesz i wracasz godzinę w korku, która nakazuje być w pracy od-do, w której musisz wyłączyć całą swoją kreatywność i cieszyć się z wypłaty, na której wysokość często nie masz wpływu.

Stworzyłam tę stronę, ponieważ wiem, że nie tylko ja pragnę  wyzwolić się z korporacyjnej szarpaniny, codziennej rutyny, przywiązania do szefa a przede wszystkim do jednego, najczęściej tego samego miejsca pracy i życia przez lata.
Na szczęście nie jesteśmy na to skazani, a Era Cyfrowa daje nam ogrom możliwości, by wyrwać się z tego systemu i zacząć pracować na własnych warunkach, z domu, kawiarenki, plaży czy lasu.

Moja historia z pracą przez Internet zaczęła się na urlopie macierzyńskim. Zdecydowałam wówczas, że chcę zostać z synem w domu przynajmniej do jego 3 roku życia. Dla wielu kobiet taka decyzja jest niemożliwa do podjęcia z powodów ekonomicznych i zawodowych. Ja natomiast nie chcąc dawać syna do żłobka/opiekunki, musiałam znaleźć zajęcie, które będą mogła wykonywać w domu.
W swoich poszukiwaniach trafiłam na wspaniałych ludzi, którzy wdrożyli mnie w świat pracy zdalnej, pokazali dokładnie, krok po kroku, co i jak robić.
Obecnie współpracuję z najlepszymi liderami marketingu internetowego w Polsce i fascynuje mnie marketing online oraz skala jaką on pozwala osiągnąć. 📈
Każdy ma swoje powody, dla których poszukuje nowych możliwości a dla mnie ważne było to, że zarabianie w sieci daje dużo wolności i niezależności. Sama decyduję ile czasu poświęcam na pracę i gdzie ją wykonuję.

Dzięki podjęciu decyzji o zarabianiu w Internecie mam czas na rodzinę i swoje pasje, a co najważniejsze poznałam wielu wspaniałych, ambitnych i otwartych ludzi. ❤️Wzbogaciłam także swoją wiedzę z zakresu zdrowia i naturalnie wzmocniłam  odporność swoją i rodziny, dzięki czemu nie potrzebujemy odwiedzać lekarza.

O możliwościach jakie daje Internet napisałam artykuł dla rankingmlm.pl.
Zachęcam Cię do przeczytania:
Kliknij tu- „Era Cyfrowa szansą dla kobiet w biznesie”
Napisałam też kilka innych artykułów:
Kliknij tu- „Środowisko – Jak kształtuje naszą osobowość?”
Kliknij tu- „Jakie są możliwości pracy zdalnej?”
Kliknij tu- „Pokolenie „Z” na rynku pracy.”

Moją misją jest, aby pomóc zmienić coś w swoim życiu każdej osobie, która tego naprawdę chce. Swoją działalność rozwijam na 3 filarach: Zdrowie, Finanse i Rozwój Osobisty.

Skoro tutaj jesteś to być może, też szukasz zmiany.

Pomogę Ci zacząć zarabiać od zera, nawet jeśli nie masz doświadczenia czy wykształcenia.

Dam Ci całą moją wiedzę i niezbędne narzędzia, aby ułatwić i zautomatyzować Ci pracę w Internecie.

Nauczę Cię działać w Internecie i w tym, między innymi:

-automatyzacji online
-zarządzania swoim fanpage
-działania w social mediach
-budowania marki osobistej
-obsługi chat botów
-i wiele innych rzeczy wspomagających zarabianie ONLINE


Masz moje osobiste wsparcie oraz wsparcie całego mojego zespołu!

Zapraszam do wspólnej, wspaniałej podróży. 🙂
Pozdrawiam
Kamila Ptasznik
Serdecznie zapraszam Cię na moją stronę na Facebooku:
Kamila Ptasznik Cyfrowa Wolność
Wszelkie prawa zastrzeżone© Kamila Ptasznik 2019 Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści bez pisemnej zgody autora zabronione.